OPINEO.PL
zobacz opinie o nas
dotapy

Regulamin sklepu

1. Sklep internetowy znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.motoplatforma.com jest własnością firmy Z.H. Czesław Hławiczka, ul.Miarki 5, 43-400 Cieszyn, NIP: 5480051789, REGON 070005678. Daje możliwość dokonywania zakupów poprzez internet.
2. Ceny wszystkich produktów znajdujących się w sklepie są cenami brutto (z VAT-em).
3. Warunkiem koniecznym dokonania zakupów jest prawidłowe wypełnienie zamówienia /danych zamawiającego/.Tylko prawidłowo wypełniony druk zamówienia umożliwia dokonanie zakupu.
4. Po wysłaniu zamówienia, skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia zamówienia.
5. Oferta towarów zawartych w na stronie internetowej www.motoplatforma.com nie stanowi oferty w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, lecz należy ją traktować jako zaproszenie do składania zamówień.
6. Firma zastrzega sobie prawo do zmiany cen bądź też wycofania towaru z oferty. W przypadku braku towaru lub zmiany ceny, klient zostanie bezzwłocznie poinformowany telefonicznie lub e-mailem.  
7. Klient wybiera formę płatności oraz sposób dostawy towaru (szczegóły podane na stronie https://motoplatforma.com/i6,dostepne-formy-zakupu.html).
8. TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA od 1 do 30 dni roboczych w zależności od dostępności towaru.  
9. Dostarczony towar należy sprawdzić w obecności kuriera i w razie uszkodzenia lub niezgodności zawartości z zamówieniem, należy sporządzić protokół i bezzwłocznie powiadomić nas o zaistniałej sytuacji. W innych sytuacjach reklamacje nie będą uwzględniane.
10. Administratorem danych osobowych przekazanych przez Klienta jest Firma Z.H. Czesław Hławiczka. Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim, firmom ani organizacjom. Podane przez użytkownika dane zostaną wykorzystane do realizacji zamówień. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 (Dz. Ust. nr 133 poz. 833). Klienci sklepu internetowego mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania. Użytkownik posiada ponadto prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, w przypadku uznania, że dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa. Firma Z.H. Czesław Hławiczka szanuje dane osobowe i prywatność użytkowników, w tym celu dokłada należytych starań, aby zapewnić zgodność przetwarzania i ochron danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności przepisami RODO oraz aktualnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego regulującymi ochronę danych osobowych. Z.H. Czesław Hławiczka informuje, że dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach zgodnych z RODO, w celu zapewnienia klientowi najkorzystniejszej, dopasowanej, spersonalizowanej oferty dla oraz w celach niezbędnych do zawarcia lub wykonania między klientem a Z.H. Czesław Hławiczka umowy.  Dane osobowe przetwarzane są w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich. W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących zasad przetwarzania i ochrony danych osobowych użytkowników przez Z.H. Czesław Hławiczka zachęcamy do kontaktu z Z.H. Czesław Hławiczka na adres e-mail bok@motoplatforma.com
11. Wyrażam zgodę na informowanie mnie drogą e-mail o nowościach oraz promocjach oferty ukazujących sie na stronie www.motoplatforma.com pod warunkiem wyrażenia takiej chęci akceptując osobną zgodę w formularzu "Chcę być powiadamian(y/a) o nowościach".
12. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271.
13. Zwrot towaru do 14 dni od momentu doręczenia przesyłki. Dla działalności gospodarczej PKD 45.20.Z, 45.31.Z, 45.40.Z zastrzegamy sobie prawo nie przyjęcia zwrotu (zalecany kontakt czy jest możliwy zwrot danego produktu). Nie przyjmujemy przesyłek zwrotnych za pobraniem (jeżeli taka będzie wysłana wówczas nie zostanie odebrana). Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód sprzedaży (paragon lub kopię faktury VAT) lub w przypadku zagubienia paragonu dołączyć ośwaidczenie dostęne tutaj. Pieniądze za zwrócony towar otrzymują Państwo przekazem pocztowym (za dodatkową opłatą wg cennika Poczty Polskiej) lub przelewem wedle życzenia. Przy zwrocie powyżej 14 dni pobieramy prowizję 10% od wartości produktu na dokumencie sprzedaży, ale nie mniej niż 5zł (netto). Przy zwrocie powyżej 21 dni od daty zakupu należy wpierw skontaktować się ze sprzedawcą w celu zapytania czy jest możliwy zwrot zakupionej części, wówczas pobieramy prowizję 20% od wartości produktu na dokumencie sprzedaży, ale nie mniej niż 5zł (netto). Produkty sprzedawane na specjalne zamówienie nie podlegają zwrotom.
14. Sposób zapłaty:  
a) przedpłata  
- przelew PKO BP 51 1020 1390 0000 6502 0658 8307 

- przelew SANTANDER 23 1910 1048 2512 7002 3506 0002

- poprzez system płatności Przelewy24.pl lub PayPal

b) przy odbiorze towaru  
- u kuriera lub listonosza 

c) odbiór osobisty  


Uwaga : Poprawnie złożone zamówienie zostanie potwierdzanie e-mailem. Jeżeli w ciągu kilku godzin nie otrzymacie Państwo e-maila z potwierdzeniem oznacza to że zamówienie nie zostało złożone lub podane przez Pana/Panią e-mail jest nieprawidłowy. Prosimy o zgłoszenie tego faktu obsłudze sklepu.

Uwaga:

W przypadku płatności przelewem prosimy o uprzednie upewnienie się czy zamówienie zostało potwierdzone

 

15. Gwarancje i reklamacje:

Honorujemy wszystkie gwarancje i rękojmie ustanowione przez producentów sprzedawanych przez nas towarów.

A. Zawartość otrzymanej przesyłki należy sprawdzić po rozpakowaniu,w obecności kuriera wszelkie niezgodności ( w tym też usterki ) należy zgłosić niezwłocznie po otrzymaniu towaru.Reklamacje nie zgłaszane tuż po otrzymaniu paczki nie będą uwzględniane. Jeżeli towar nie pasuje do samochodu (niewłaściwie dobrane części) należy ten fakt również zgłosić w ciągu 3 dni od daty odebrania paczki.
B. Reklamacje należy zgłaszać za pośrednictwem e-maila lub telefonicznie 0338515667
C. Towar odsyła klient
D. Reklamowany towar klient dostarcza na własny koszt.
E. W przypadku pomyłki przy pakowaniu paczek sklep pokrywa koszty przesyłki.
F. Reklamacja jest rozpatrywana w ciągu 14 dni. Za wyjątkiem elementów wymagających przeprowadzenia ekspertyzy przez producenta wówczas okres reklamacyjny może ulec wydłużeniu.